1. Czy zakupy w terranovapolska.pl są bezpieczne?

Tak! Strona internetowa naszego sklepu jest zabezpieczona certyfikatem SSL gwarantującym pełne bezpieczeństwo Twoich zakupów. Co więcej, jesteśmy uczestnikiem programu Trustedshops, który potwierdza wysoką jakość naszych usług oraz gwarantuje dostarczenie zakupów lub zwrot pieniędzy.

Zobacz szczegóły:

https://www.trustedshops.pl/ochrona-kupujacego/


 2. Wysyłka

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12 to wyślemy je tego samego dnia. Jeśli Ci się nie uda to zamówienie wyślemy w następny dzień roboczy. Paczki, które wysyłamy, są starannie zabezpieczone i opatrzone oznaczeniem wskazującym na rodzaj przesyłanego produktu (np. Uważaj szkło!). Dzięki temu, ogromna większość przesyłanych zamówień dociera do naszych klientów w stanie nienaruszonym. Jeśli paczka zostanie mimo wszystko uszkodzona, nic straconego – każda przesyłka jest przez nas ubezpieczona.

Koszty wysyłki są uzależnione od wybranego sposobu dostawy. Zapoznaj się z poniższą tabelą, by poznać szczegóły.

Forma dostawy

Czas dostawy

Cena brutto

Inpost (przedpłata)

24 h

16,00 zł

Inpost (pobranie)

24 h

18,00 zł

Inpost paczkomaty 24/7 (przedpłata)

24 h

15,00 zł

  

Pamiętaj, że dla zamówień od 150 zł wysyłka jest zawsze darmowa!

 

3. Zwroty

Jeśli z jakiegoś powodu zamówiony towar nie sprostał Twoim oczekiwaniom lub został uszkodzony w trakcie transportu, masz możliwość zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni na własny koszt. Starannie zapakuj otrzymaną paczkę i prześlij na adres: ul. Leszczyńskiego 40a 02-496 Warszawa.

Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, dokonamy weryfikacji zawartości i zwrócimy kwotę zamówienia zgodnie z wybraną formą płatności w ciągu 14 dni.

 


4. Gwarancja

Na oferowany przez nas asortyment udzielana jest określona odrębnymi zasadami gwarancja producenta. Ponadto, każdy sprzedawany przez nas produkt jest objęty programem Trustedshops, co oznacza pełną ochronę kupującego na każdym etapie zamówienia.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło