Choose a searcher

Nie mamy
nic do ukrycia

Produkty Terranova są w 100% naturalne, czyste i całkowicie pozbawione
dodatków i wypełniaczy. Rośliny wykorzystywane przez nas
są liofilizowanie, utrzymując wysoką wartość odżywczą.

Wszystkie nasze produkty są również odpowiednie dla wegan.

Terranova

Terranova została założona w 2008 roku przez Stephena Terrassa. Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Podstawowym celem koncepcji preparatów Terranova jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa.

Nasz naturalny skład

Terranova przedkłada wykorzystywanie całych składników roślinnych nad ekstraktami. Tworząc produkty odpowiednio dobieramy ilości składników odżywczych, mineralnych lub witaminowych. Synergiczne środowisko ludzkiego organizmu potrafi wykorzystać optymalnie dobrane dawki.

Choć wyizolowane substancje, takie jak minerały czy witaminy, wchodzą w skład suplementów Terranovy, to naszym zdaniem dla zachowania synergii powinny one trafiać do organizmu łącznie z pełnymi, świeżymi roślinami. Zioła, warzywa, owoce, grzyby poddajemy więc procesowi liofilizacji, by jak najlepiej zachować ich naturalną siłę.

Filozofia

Niech natura rozbłyśnie w Tobie. To hasło dobrze ilustruje dążenie Terranovy do tworzenia synergicznych preparatów odżywczych i roślinnych. Koncepcja ta jest wynikiem wiedzy i inspiracji Stephena Terrassa.

W Stanach Zjednoczonych poznał on Eda Alstata, który na swojej eksperymentalnej farmie uprawiał rośliny naturalnymi metodami, korzystając z dobrodziejstw wulkanicznej gleby. W celu zachowania cennych składników roślinnych stosował liofilizację. Ta przyjaźń stała się fundamentem, na którym powstała Terranova.

Terranova na pierwszym miejscu stawia naturę i jej związek z człowiekiem. Optymalne żywienie powinno więc pochodzić z czystych ekologicznie upraw, być pozbawione dodatków i wykorzystywać efekt synergii - współdziałania poszczególnych składników. Niech natura rozbłyśnie w Tobie!

Aby wzmocnić działanie i wartość
odżywczą produktów stworzyliśmy
synergiczny kompleks składników
roślinnych i fitonutrientów
Magnifood.

Nasza determinacja w tworzeniu
produktów wegańskich bierze się
z przekonania, że prawdziwą wartością
żywności jest jej czystość
i szacunek dla natury.

Dzięki rezygnacji ze stosowania
jakichkolwiek dodatków
możemy w pełni doświadczać
aktywności składników
a także synergii ich działania.

Opracowaliśmy niepowtarzalny sposób
przygotowania żywności zapewniający
zachowanie świeżości i efektywności
działania naturalnych składników,
dzięki procesowi liofilizacji.

Połknij lub wsyp zawartość do wody, dodaj do posiłku. Forma naszych produktów daje Ci wolność wyboru i łatwość stosowania każdego dnia.

Ponad 100 składników dla dorosłych i dla dzieci. Z szacunkiem dla potrzeb kobiet i mężczyzn, troską o wegan, otwartością na mniej i bardziej aktywnych.

Założyciel

Stephen Terrass jest jednym z wiodących europejskich autorytetów w dziedzinie medycyny naturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia i nauk botanicznych. Podczas swojej 38-letniej kariery przedstawił prawie 500 wykładów w 22 krajach.

Stephen jest także autorem książek i wielu artykułów. Przed założeniem Terranovy był wieloletnim dyrektorem technicznym jednej z największych na świecie firm produkujących suplementy diety.

Suplindex

Produkty Terranova Polska są uwzględnione w eksperckim portalu o jakości suplementów diety - Suplindex. To źródło rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat suplementacji. Katalog Suplindex porządkuje rynek suplementów diety.

Nasze nagrody

QA - Nagroda dla całej marki! Najbardziej prestiżowe wyróżnienie jakie może otrzymać firma w UK - Queens Award for Enterprise.

Best Women’s - Best Women’s Health 2022 dla produktu Living Multivitamin Woman wybranego przez konsumentki w UK najlepszym produktem wspierającym zdrowie kobiet.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło