Rodzina

W Terranovie produkty tworzymy z myślą o sobie, naszych rodzinach, bliskich. Wiemy jak ważne są zróżnicowane potrzeby wielu pokoleń. Troska o uśmiech dziecka, dziarskość seniorów, odmienne wymagania organizmu kobiety i mężczyzny są naszym priorytetem.

Dlaczego? Produkty

Dlaczego dla rodziny?

Wszyscy jesteśmy tacy sami i inni zarazem. Mamy uniwersalny zestaw potrzeb związanych z funkcjonowaniem układu krążenia, nerwowego, kostnego. Wraz z wiekiem zmieniają się jednak nasze priorytety i możliwości organizmu. Terranova bierze to pod uwagę.
Osoby starsze mogą więc wzmacniać kości, wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, krążenia preparatami stworzonymi z troską o ich wymagania. Kobiety i mężczyźni także mają nieco odmienne potrzeby żywieniowe, także zależne od wieku, stanu zdrowia, czy specyficznych okresów jak ciąża, menopauza i andropauza.
Na pewno pamiętamy o dzieciach. Specjalnie dla nich stworzyliśmy czyste, doskonale zbilansowane, bogato odżywcze suplementy uzupełniające codzienną dietę, które nazwaliśmy Green Child.

Terranova

Potrzeby dzieci

Specjalnie z myślą o wsparciu wymogów żywieniowych dzieci stworzyliśmy odrębną linię głęboko odżywczych produktów Green Child.

Terranova

Wspólnota

Terranova troszczy się o wszystkie pokolenia. Myślimy o zróżnicowanych potrzebach kobiet, mężczyzn, seniorów, dzieci.

Terranova

Różnorodność

W kilkudziesięciu naszych produktach znajdziesz ponad 100 różnych składników naturalnych

Filtruj

  • Dla kogo?

  • Kategoria

  • Zastosuj