O nas

Produkty Terranova są w 100% naturalne, czyste i całkowicie pozbawione dodatków i wypełniaczy. Rośliny wykorzystywane przez nas są liofilizowanie, utrzymując wysoką wartość odżywczą. Wszystkie nasze produkty są również odpowiednie dla wegan.

Firma Filozofia Technologia

Terranova

Terranova została założona w 2008 roku przez Stephena Terrassa. Jest jedną z niewielu firm suplementów żywieniowych na świecie, które nie używają żadnych wypełniaczy lub innych dodatków do produkcji. Wyróżnia nas także to, że 100% produktów jest odpowiednich zarówno dla wegetarian, jak i wegan.

Podstawowym celem koncepcji preparatów Terranova jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności, wszechstronności, czystości, łagodności, równowagi i bezpieczeństwa.

Terranova przedkłada wykorzystywanie całych składników roślinnych nad ekstraktami. Tworząc produkty odpowiednio dobieramy ilości składników odżywczych, mineralnych lub witaminowych. Synergiczne środowisko ludzkiego organizmu potrafi wykorzystać optymalnie dobrane dawki.

Choć wyizolowane substancje, takie jak minerały czy witaminy, wchodzą w skład suplementów Terranovy, to naszym zdaniem dla zachowania synergii powinny one trafiać do organizmu łącznie z pełnymi, świeżymi roślinami. Zioła, warzywa, owoce, grzyby poddajemy więc procesowi liofilizacji, by jak najlepiej zachować ich naturalną siłę.

Filozofia

Niech natura rozbłyśnie w Tobie. To hasło dobrze ilustruje dążenie Terranovy do tworzenia synergicznych preparatów odżywczych i roślinnych. Koncepcja ta jest wynikiem wiedzy i inspiracji Stephena Terrassa.

W Stanach Zjednoczonych poznał on Eda Alstata, który na swojej eksperymentalnej farmie uprawiał rośliny naturalnymi metodami, korzystając z dobrodziejstw wulkanicznej gleby. W celu zachowania cennych składników roślinnych stosował liofilizację. Ta przyjaźń stała się fundamentem, na którym powstała Terranova.

Terranova na pierwszym miejscu stawia naturę i jej związek z człowiekiem. Optymalne żywienie powinno więc pochodzić z czystych ekologicznie upraw, być pozbawione dodatków i wykorzystywać efekt synergii - współdziałania poszczególnych składników. Niech natura rozbłyśnie w Tobie!

Terranova
Aby wzmocnić działanie i wartość odżywczą produktów stworzyliśmy synergiczny kompleks składników roślinnych i fitonutrientów Magnifood.
Dowiedz się więcej
Terranova
Opracowaliśmy niepowtarzalny sposób przygotowania żywności zapewniający zachowanie świeżości i efektywności działania naturalnych składników, dzięki procesowi liofilizacji.
Dowiedz się więcej
Terranova
Nasza determinacja w tworzeniu produktów wegańskich bierze się z przekonania, że prawdziwą wartością żywności jest jej czystość i szacunek dla natury.
Dowiedz się więcej
Terranova
Dzięki rezygnacji ze stosowania jakichkolwiek dodatków możemy w pełni doświadczać aktywności składników a także synergii ich działania.
Dowiedz się więcej

Założyciel

Stephen Terrass jest jednym z wiodących europejskich autorytetów w dziedzinie medycyny naturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia i nauk botanicznych. Podczas swojej 38-letniej kariery przedstawił prawie 500 wykładów w 22 krajach.

Stephen jest także autorem książek i wielu artykułów. Przed założeniem Terranovy był wieloletnim dyrektorem technicznym jednej z największych na świecie firm produkujących suplementy diety.