Aktywność

Osoby aktywne potrzebują więcej składników, które pozwolą organizmowi pracować na zwiększonych obrotach. Starannie wybieramy ich naturalne źródła, by skutecznie wspierać Twoje dynamiczne życie.

 

Dlaczego? Produkty

Dlaczego dla osób aktywnych?

Naturalna żywność to ogromna moc. Dlatego Terranova dba o czystość produktów i tworzy je w ten sposób, by były jak najlepiej przyswajane przez nasz organizm.

Formułując skład kierujemy się najnowszymi badaniami naukowymi. Dlatego sięgamy po zioła adaptogenne, świeże warzywa, które razem z witaminami, minerałami i enzymami tworzą wartościowy kompleks fitonutrientów.

Nasze produkty są wszechstronne: sięgają po nie nie tylko entuzjaści ruchu i wyczynowi sportowcy. To nasz organizm decyduje ile potrafi czerpać z żywności. Naszą misją jest dać mu jak najbardziej optymalny wybór.

Terranova

Siła roślin

Produkty dla osób aktywnych czerpią swoją siłę z naturalnych składników roślinnych o udowodnionej naukowo skuteczności

Terranova

Moc koncentracji

Skoncentruj się na tym co kochasz robić. My oferujemy Ci skoncentrowane w procesie liofilizacji naturalne składniki wysokiej jakości

Terranova

Energia ziół

Odpowiednio dobrane świeże zioła mogą wyzwolić w nas ukrytą energię. My wiemy skąd czerpać rośliny o adaptogennym działaniu